Залишити заявку
slider-1
З нами швидко, комфортно та з задоволенням
slider-2
Переїзд пройде з задоволенням
slider-3
Дбайливо перенесемо всі ваші меблі
Гортати вниз
Квартирний переїзд

movers

Потрібно перевезти меблі на нову квартиру або просто позбутися від старих речей? Скористайтеся послугами мувінгової компанії «КЕНГУРУ». Ми запропонуємо просте рішення складних задач! Вам не доведеться шукати вантажників, підбирати відповідний автомобіль, піклується про упаковці або інших аспектах. Досить замовити зворотний дзвінок. Досвідчені співробітники організовують квартирний переїзд під ключ, забезпечивши гарантії збереження майна і техніки при строгому дотриманні зазначених термінів і умов. Розрахувати точну вартість можна в режимі дзвінка, вказавши запитувану менеджером інформацію.

image-advantages-1
Наші вантажники допоможуть зробити переїзд легким і комфортним, незалежно від розміру та ваги вашого майна.
image-advantages-2
Завдяки вигідним тарифам нашої компанії, перевеземо ваші речі в будь-яку точку України за вигідною ціною.
image-advantages-3
Потрібен терміновий переїзд - зателефонуйте нам і вкажіть дату і час. Ми відповідаємо за швидкість виконання замовлення.
image-advantages-4
Як правильно упакувати речі, щоб вони були в цілості й схоронності, знають наші вантажники.

вантажники

Чому важливо довіряти роботу професіоналам?

Квартирний переїзд є складним процесом через великого розмаїття предметів, що перевозяться. Крім розбирання меблів, потрібно упакувати посуд, інші предмети побуту, техніку, деталі інтер'єру. Щоб все це безпечно перевезти, важливо точно розрахувати загальний обсяг і вага, підібрати відповідну упаковку і правильно все скласти в кузові автомобіля. Не володіючи професійними знаннями в цій сфері, неможливо гарантувати збереження і цілісність майна.
Хочете перетворити квартирний переїзд в захоплюючу і просте захід? Зверніться по допомогу до професіоналів компанії «КЕНГУРУ»! Ми гарантуємо:
• Оптимальну вартість, завдяки гнучкій системі розцінок і ретельного опрацювання всіх нюансів, що впливають на витрати.
• Дбайливе поводження з майном на всіх етапах переїзду.
• Якісну упаковку, делікатну розбирання, акуратну збірку і правильне розташування.

наші тарифи
Однокімнатна квартира
Однокімнатна квартира
Двокімнатна квартира
Двокімнатна квартира
Трикімнатна квартира
Трикімнатна квартира
Приватний будинок
Приватний будинок

#

Як ми працюємо?

Щоб скористатися нашими послугами, досить залишити заявку на дзвінок або зв'язатися з менеджером іншим способом. Далі процес переїзду реалізується в такому порядку:

Формування заявки

Менеджер погоджує всі тонкощі переїзду з урахуванням конкретних запитів і побажань. Завдяки такому підходу у вас є вибір, озвучити свої вимоги або повністю довіритися професіоналам. Точний перелік робіт залежить від особливостей конкретного переїзду. При замовленні послуги під ключ планується підготовка речей, навантаження, транспортування, розвантаження, складання і розстановка, а також прибирання та вивезення сміття.

Узгодження умов

Після визначення необхідних робіт узгоджується вартість і точний час переїзду. На цій стадії можна вносити зміни для оптимізації вартості або замовлення додаткових послуг. При самостійному виборі умов найбільш складним етапом є правильне замовлення відповідного автомобіля. Тому, краще довірити цю процедуру менеджеру, вказавши загальний обсяг і вага домашнього майна, включаючи меблі та техніку.

Підготовка речей

Замовляючи квартирний переїзд під ключ, ви отримуєте повний комплекс супутніх послуг, включаючи професійну упаковку. Для цього використовуються картонні коробки, спеціальна плівка, полімерні наповнювачі та обгортки. Ігнорувати цей етап при виборі окремих послуг не рекомендується, так як він дозволить зберегти початковий вигляд майна, виключивши найменші подряпини або інші дефекти.

Навантаження й транспортування

Для перевезення речей використовуються автомобілі власного автопарку з урахуванням необхідної місткості і вантажопідйомності. Якщо потрібно перевезти габаритні або важкі предмети, застосовується допоміжне обладнання, візки. Процес вантаження, перевезення і вивантаження виконується максимально акуратно. Нам довіряють перевозити дорогу посуд, кришталь та інші крихкі вантажі.

Збірка і установка

Після доставки меблі, техніка та інші предмети розпаковуються і розміщуються в зазначених клієнтом місцях. При необхідності виконується складання. Можливість підключення побутової техніки до комунікацій обмовляється окремо.

Ми цінуємо кожного клієнта і свою репутацію, пропонуючи ефективні рішення трудомістких завдань. Залишилися питання чи є сумніви? Зв'яжіться з нами зручним способом, щоб переконатися в привілеї співпраці з професіоналами!