Залишити заявку
slider-1
Доставляємо швидко та якісно
slider-2
Веземо всім від двері до двері
slider-3
Таксі для кожного вантажу
Гортати вниз
Вантажне таксі

taxi

Вантажне таксі від компанії «КЕНГУРУ» - хороший спосіб організувати доставку меблів, будматеріалів, побутової техніки або іншого майна без зайвого клопоту і витрат! Великий автопарк автомобілів різної місткості і вантажопідйомності дозволяє надавати транспорт, максимально адаптований під конкретні запити. Такий підхід дозволяє мінімізувати витрати. Скориставшись нашими послугами, ви зможете швидко і недорого виконати переїзд, доставити особисті речі на дачу, відправити обладнання в сервісний центр, вирішити інші завдання.

image-advantages-1
Перевеземо вантаж будь-якої тяжкості.
image-advantages-2
Завдяки великому автопарку ми надамо вантажне таксі чітко під ваші вимоги, що мінімізує витрати на переїзд.
image-advantages-3
Швидкість виконання замовлення залежить від ваших побажань. Їли потрібно швидко, телефонуйте нам!
image-advantages-4
Довірте упаковку важких вантажів команді професіоналів.

taxi

Переваги вантажного таксі від "КЕНГУРУ"

  • Оперативно. Автомобіль подається під навантаження протягом 20 – 60 хвилин після підтвердження заявки. Точний час залежить від видалення найближчій вільної машини від вказаної адреси.
  • Економно. У нас конкурентні ціни. Вам не доведеться доплачувати за додатковий тоннаж або обсяг. Ми надаємо автомобіль з урахуванням габаритів і маси вантажу.
  • Комфортно. При необхідності можна замовити вантажників, щоб виконати перевезення меблів або іншого майна від « дверей до дверей ». Якщо потрібно, наші співробітники дбайливо запакують посуд, техніку або речі, а після доставку розпакують і розставлять по місцях.
  • Зручно. Потрібно розвести товар по кільком клієнтам або доставити овочі з дачі спочатку тещі, а потім на свою квартиру? Немає проблем, при подачі заявки вкажіть бажаний маршрут з адресами проміжних пунктів.
наші тарифи
Вивіз побутового сміття
Вивіз побутового сміття
Доставка будівельних матеріалів
Доставка будівельних матеріалів
Доставка товару вашому кліенту
Доставка товару вашому кліенту
Доставка побутової техніки
Доставка побутової техніки

taxi

Як правильно замовляти вантажне таксі?

Перед тим як замовити вантажне таксі, оцініть приблизний обсяг і загальна вага предметів, що перевозяться. Для цього можна скористатися рулеткою і побутовими вагами. Масу і габарити холодильника, іншої побутової або офісної техніки можна подивитися в керівництві по експлуатації. Такий підхід дозволить уникнути переплати через невідповідність характеристик автомобіля фактичного обсягу і масі вантажу.

Другий важливий момент, який слід врахувати при подачі заявки, — вантажники. Їх кількість визначається з умови, що одна людина переносить за один раз не більше 50 кг. Якщо необхідно перевезти диван, холодильник або інші великі предмети, вантажників має бути не менше двох.

В тому випадку, якщо ви вирішили виконати навантаження і розвантаження своїми силами, заздалегідь потурбуйтесь про упаковку речей. До моменту прибуття машини, їх потрібно також винести до під'їзду, щоб уникнути непередбаченого простою.

Вантажне таксі під ключ: супутні послуги

Замовляючи вантажне таксі, слід пам'ятати, що водій не зобов'язаний розбирати меблі, складати речі, завантажувати їх в кузов або розвантажувати. Якщо у вас немає можливості організувати підготовку до переїзду, скористайтеся послугою « Вантажне таксі під ключ ». Наші співробітники завчасно упакують посуд, техніку та інше майно. Після прибуття автомобіля вантажники виконають вантаження, а після доставки не тільки занесуть речі в квартиру або офіс, а й розставлять при необхідності меблі. На завершення приберуть і вивезуть сміття.

Щоб дізнатися більше інформації про доступні послуги та замовити вантажне таксі під ключ на вигідних умовах, зв'яжіться з нами зручним способом!